Co zyskam dzięki szablonowi allegro ?

Przede wszystkim większą sprzedaż, rynek internetowy rozrasta się w bardzo dynamicznym tempie co sprawia że konkurencyjność ofert wzrasta. W ofertach allegro ponad połową Twojego sukcesu jest profesjonalny szablon, podkreślający Twoją wiarygodność oraz profesjonalizm. Klienci mając do wyboru kilka ofert z tym samym produktem zdecydują się na tego sprzedawce, któremu zaufają, od którego nie będą bali się nabyć produkt.

Czym różnią się szablony allegro / ebay BlackDream™ od innych.

Tak naprawdę różnią się prawie wszystkim, w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę że są one dziełem współpracy wybitnych marketingowców z najlepszymi grafikami na rynku. Szablon projektowany przez BlackDream™ w pierwszej kolejności opracowany jest na podstawie zadania jakie ma spełnić, budowana jest jego funkcjonalność określana zachowaniami danej grupy odbiorców. Następnie opracowana funkcjonalność „ubierana” jest w nietuzinkową, zaawansowaną szatę graficzną. Pod względem technicznym, każdy szablon cięty jest wg własnej konstrukcji, oraz kodowany w technologii DIV. Inaczej mówiąc nie ma dwóch takich samych struktur kodu szablonu. Oferty prezentowane na rynku najczęściej polegają na zmianie głównego zdjęcia w topie projektu, zmianę danych adresowych oraz osadzenie w jednym napisanym dla wszystkich kodzie HTML.

Czy szablon będzie posiadał elementy ruchome - interaktywne ?

Tak, jest to bardzo fajny pomysł by wskazać konkretne elementy Twojej karty produktu, dodajemy elementy aktywne do szablonu wg zasady „bez przesady”. Takie elementy bardzo ładnie uzupełniają graficzny wygląd szablonu nie mniej jednak nie mogą one być elementem odwracającym uwagę. Dlatego każdy element ma swoje przeznaczenie interaktywności na etapie projektu.

Co zawierać będzie mój szablon allegro ?

Szablon będzie zawierał wszystkie te elementy, które mają wpływ na decyzję Twojego klienta o zakupie. Napewno znajdzie się w nim prezentacja Twojej marki, nie tylko poprzez pokazanie logotypu ale również poprzez uwypuklenie jej mocnych stron, każda branża ma inne cechy i czynniki jakie wpływają na potencjalnego klienta, że właśnie od Ciebie chce kupić ten produkt. Szablony BlackDream™ mają budowę modułową składającą się w spójną całość prezentującą produkt.

Czy zamówiony szablon będę mógł zastosować na kilku kontach allegro ?

Tak, można szablon zainstalować na kilku kontach allegro, należy wtedy tylko zmienić id użytkownika w kodzie html, tak aby przyciski funkcjonalności działały poprawnie. Chętnie pomagamy w takich sytuacjach naszym klientom.

Czy w moim szablonie będą umieszczone loga banków, kurierów itp.

Tak, w każdym szablonie znajdują się niezbędne logotypy twoich partnerów, spedytorów itp. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za dodawanie modułów do szablonu, zamawiasz projekt, który ma generować Twoje dochody więc szablon musi być uszyty na 100%.

Czy szablony są kodowane już w nowej technologii DIV ?

Tak, tylko w tej technologii kodujemy szablony ze względu na bezpieczeństwo poźniejszego używania, struktura tabel do budowania szablony jest już przestarzała i niezalecana głównie z powodu wprowadzenia do użytku języka HTML5, który definiuje table jako element do wyświetlania treści alfanumerycznych tym samym dyskwalifikuje używanie tabeli do budowy szablonu. Wiele ofert dostępnych na rynku oferuje szablony na tabelach ponieważ dużo łatwiej się je buduje, nie mniej jednak znamy przypadki że szablon oparty na tabelach po dwóch latach działania, przestał działać ze względu na działania portalu allegro związane z unowocześnieniem struktur i klient musiał ręcznie poprawiać 4000 aukcji.

Czy szablon jest zgodny z systemem wystawiania aukcji z mojego sklepu internetowego ?

Tak, szablony są tak projektowane aby współpracowały z każdą platformą sprzedażową, struktura kodu oparta jest o technologię DIV co gwarantuje że szablon się nie „rozjeżdża” a elementy w nim zawarte nie przekraczają wartości marginesu ustalonego przez platformę allegro.pl

Czy szablon jest zgodny z zasadami pozycjonowania allegro (parametr ZGODNOŚĆ)

Tak, wytyczne związane z pozycjonowaniem oferty wg parametru zgodność co w rozwinięciu oznacza, zgodność oferty z frazą wyszukiwania jasno określa dobrze napisany kod html i każdy szablon jest do tych wytycznych dostosowany.

Czy będę mógł edytować samodzielnie swój szablon ?

Tak, szablony są projektowane w taki sposób aby w łatwy i wygodny sposób były edytowane, treści zawarte w szablonie są podzielone na dwie grupy. Tak by można było zmieniać dane grupowo na wszystkich aukcjach jak i również pojedynczo. W sytuacjach gdy klient nie radzi sobie z takimi czynnościami, jesteśmy do dyspozycji i zawsze można liczyć na pomoc naszego zespołu.

Czy szablon jest responsywn (RWD)

Tak ale tylko dla ofert należących do strefy marek allegro, ponieważ tylko w tych ofertach allegro.pl umożliwia stosowanie mechanizmu RWD, tradycyjne oferty mają tylko dwie formy wyświetlania treści, tradycyjną wyświetlaną na monitorze komputera oraz tekstową wyświetlaną na urządzeniach mobilnych.

Czy muszę posiadać swój serwer FTP ?

Nie, ponieważ szablon instalujemy na swoim serwerze, nie ma też problemu z instalacją na serwerze klienta ale tylko w przypadku gdy klient o to poprosi.

Jak zamówić projekt

To bardzo proste, na naszej stronie klikasz, „zamów on-line” następnie wypełniasz swoje dane, opłacasz projekt poprzez system szybkich płatności on-line. Po opłaceniu projektu jesteś automatycznie przeniesiony na swoją kartę zamówienia, następnie otrzymujesz na maila fakturę VAT oraz link do briefu, który wypełniasz i za pomocą formularza wysyłasz do nas.

Jak mogę zapłacić za projekt ?

Udostępniamy najbezpieczniejszy system płatności on-line PayU pozwalający na szybkie płatności z banków elektronicznych lub karta płatniczą.
Każda transakcja jest ubezpieczona i podlega programowi ochrony kupujących.

Czy szablon posiada licencję czasową po upłynięciu której będę musiał ją odnowić ?

Nie, szablon jest własnością bezterminową i nie wiąże się z żadnym abonamentem odnawialnym w perspektywie czasu.

Ile trwa projektowanie ?

Standardowy czas zakolejkowania projektu wynosi 2 tygodnie, jest on uzależniony od ilości realizowanych projektów w danym czasie.
Standardowo realizujemy do 12 projektów równolegle i przy takim obłożeniu gotowy projekt już po konsultacjach z klientem, poprawkach, cięciu i kodowaniu oddawany jest w trzecim tygodniu od zamówienia. Realizujemy zamówienia o przyspieszonym terminie, takie zamówienia muszą być konsultowane wcześniej z menadżerem projektu.

Czy cena szablonu jest cena ostateczną czy podczas projektowania może ulec zmianie ?

Tak, cena jest stała i nie może się zmienić w trakcie projektowania, jest to cena za wykonanie usługi projektowej i zawiera wszystkie etapy projektowania oraz wdrażania.

Czy mogę liczyć na Państwa pomoc po zrealizowaniu już projektu ?

Tak, nasi klienci to nasi znajomi, koledzy i koleżanki, z którymi często kontakt nie milknie po jednym projekcie, zawsze służymy dobrymi wskazówkami oraz pomocą naszego zespołu technicznego jak i marketingowego. Nie naliczamy godzinowych stawek za pomoc dla kogoś kto wybrał nas na partnera do współpracy !

Masz więcej pytań ?

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, nic nie szkodzi,
zadzwoń do nas, lub wyślij wiadomość a z pewnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Wyślij